JONIEC-tvoje oplotenie, štiepané oplotenie, betónové oplotenie, ozdobné tvárnice
PL EN DE SK
Vytyčujeme nové hranice...
Joniec Ogrodzenia

nachádzate sa na: Hlavná stránka / Aktuality

rozmer textu: A A A
BUDART 2012
Powiększ

Paw.4, stoisko 48Heslom výstavných trhov BUDMA 2012 je: "Stavebníctvo budúcnosti". Rada trhov BUDMA vyhlasuje: "Chceme sa vyhnúť stereotypom a tradičným chápaním stavebníctva. Naším cieľom je určovať jedinečné a moderné trendy v budúcnosti stavebníctva, a podľa toho sme aj pripravili program tohtoročného veľtrhu .." Tak isto myslíme na vývoj mladých umelcov, snažíme sa podporovať kultúru a inovačnú činnosť. Spoločnosť JONIEC sa rozhodla pripojiť k iniciatíve Umeleckej galérie Pána Michala Liszki, a stala sa patrónom jej činnosti. Zástupcovia našej spoločnosti sa zúčastňujú výstavách a osobne ju podporujú.

Dnes sme sa rozhodli pre bezprecedentný spôsob, ako spojiť umenie s našou expozíciou na medzinárodnom veľtrhu BUDMA 2012.Rozhodli sme sa že umelec, ktorého obrazy budú začlenené do výstavy, použije k jeho vytvoreniu suroviny, ktoré sú blízke nášmu priemyslu, ako je piesok, cement alebo betón. Özlem Kalkan Erenus je povodom z Turecka a je po mnoho rokov spojená so svetom umenia. V minulom roku predstavila svoje práce na výstave v Poľsku, kde sa aj naša spoločnosť stretla s jej obrazmi. Ďalšie informácie o umelcovi nájdete na web stránke Özlem.

Veríme, že stretnutie s umením pri príležitosti konania veľtrhu bude pre vás zaujímavou ponukou pre načerpanie nových inšpirácii a nápadov pre použitie našich produktov a nájdete si záľubu v tvorivej kráse.
Usporiadatelia BUDMA oznamujú, že na veľtrhu boli pozvaní "hviezdy architektúry", vystavovatelia strojov a stavebných zariadení z medzinárodnej výstavy BUDMASZ, Centrum stavebníctva športového -Šport, rekreácie, wellness a spa, ako aj sklenárska výstava GLASS.

          

 

 

© Joniec - výrobca oplotení,  návštevník: 1300429 on-line: 6 Realizácia : intellect.pl