• Vyber jazyk
    • PL
    • EN
    • DE
    • RU
Detský deň v Limanowe 2015-06-02

 

Pozývame Vás dňa 6. júna na štadión LKS „Zalesianka”! Podujatie organizuje Okresný úrad v Limanowie, rádio RDN Nowy Sacz a obce Kamienica, Slopnice a Dobra.

Spoločnosť JONIEC je partnerom podujatia. Zabezpečuje deťom veľkú atrakciu: vozenie v džípe. Hostia môžu čakať mnoho iných zaujimavých prekvapení vrátane futbalový turnaj v ktorom budú štyri tímy súťažiť Harnasie Tymbark, MKS Limanovia, LKS Mordarka, AP Got Talent. Veľké emócie, môžeme očakávať počas show v podaní hráčov Ars Club Kiokushinkai Limanowa. Po nich sa predstavia regionálne skupiny Luhačovice Českej republiky a Joanna Lesniak Wojciech Steczowicz a Wojciecha Śliwa​ .

 

Okolo hodine 18-tej hlavné rádio RDN Nowy Sacz, ktorý je spoluorganizatorom akcie pripravil rad súťaží o ceny.K dispozícii bude aj možnosť preskúmať prácu rozhlasového reportéra z kuchyne. Stanica RDN prebieha od 6. júna novú špeciálnu reláciu pre obyvateľov kraja Lima. Od tej doby sú  aktuálne informácie z regiónu na 105.1 FM!

Počas akcie, Vás pozývame na rad hier a zábavy s animátormi. Každý bude mať možnosťliezť na lezeckej stene.Ďalej mať  pocit ako Rafal Sonik v Dakare. Pre fanúšikov automobilov AMK Limanowa predstavia špeciálnu show. Dámy pripravyli celý rad špecialít tak aby nikto z zúčastnených nebol hladný.

 Všetky atrakcie - zadarmo!

 

 A ako dezert - špeciálny hostia ! Anna Potaczek známa z seriálu W-11 ​a hviezdou večera je jeden z najnámejších poľských kabaretných umelcov Marcin Daniec ​v špeciálnom programe


 


 

Späť na zoznam noviniek